ZÁKAZNICKÝ SERVIS
NON STOP +420 539 000 290
PO-PÁ 9-18.00,

Letenky do Miami

Rezervujte si letenky do Miami a navštivte Floridu, jeden z nejlidnatějších států USA, který je také nazýván "Sunshine State". Vychutnejte si sluneční paprsky na přepychových plážích, vyzkoušejte surfování a počkejte si na svoji vlnu nebo si zahrajte golf. Neváhejte a nakupujte letenky online za zajímavé ceny.

 

Destinace Miami
Stát Spojené státy americké
Letiště Miami International Airport (MIA)
  Fort Lauderdale Hollywood Intl. (FLL) 
Počet obyvatel 433,2 tis.
Rozloha 143,1 km2
Jazyk angličtina
Měna dolar (USD)
Čas. pásmo -5 GMT
Tel. předvolba +1
Vízová povinnost pro občany ČR

 

 

Vyberte si letiště a rezervujte letenky do Miami s předstihem. 

 

Letenky Miami - letiště Miami International Airport

Zkratka letiště: MIA
Počet terminálů: 3
Vzdálenost od centra Miami:  6,8 km
Z letiště Miami International Airport do města se jednoduše dostanete vlakem, autobusem nebo taxi. Podrobnější informace o dopravě z/na letiště Miami International Airport najdete zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Letenky Miami - letiště Fort Lauderdale Hollywood Intl. Airport

Zkratka letiště: FLL
Počet terminálů: 4
Vzdálenost od centra Miami: 39,5 km
Z letiště Fort Lauderdale Hollywood Intl. Airport do města se jednoduše dostanete vlakem, autobusem nebo taxi. Podrobnější informace o dopravě z/na letiště Fort Lauderdale Hollywood Intl. Airport najdete zde.

 

 

 

 

 

 

Historické památky

The Art Deco Historic District - čtvrť postavená ve stylu Art Deco byla vystavěna ve 30. letech 20. století, budovy v této čtvrti jsou vyzdobeny exotickými geometrickými motivy. Ve čtvrti Arc Deco najdete přes 800 budov v tomto stylu.

 

Zajímavá místa

Little Havana - navštivte kubánské srdce Miami, na 11th Street najdete El Credito Cigar Factory, kde se vyrábí stejné doutníky jako na Kubě. Poslední pátek v měsíci se čtvrť promění v jednu velkou párty "Viernes Cultural" a rozhodně stojí za to čtvrť navštívit. Little Havana je také skvělé místo k nakupování - většina zboží je importována z Latinské Ameriky.
Miami Seaquarium - mořský zábavní park, kde vám svoji show předvedou velryby, lachtani nebo delfíni.
ZOO Miami - zoo má necelý kilometr čtvereční a žije v něm asi 2 000 zvířat včetně vzácných bílých tygrů bengálských, klokanů, slonů, koal, ...
Parrot Jungle Island - poznejte exotický tropický ostrov s bujnou vegetací, spoustou papoušků a okouzlujícími vodopády.
South Beach - pláž známá také pod názvem "SoBe", je pláží s bílým pískem a menší koncentrací hotelů, restaurací a barů.
The Everglades - jediné subtropické mokřiny v Severní Americe, kde vedle sebe žijí aligátori a krokodýli. V zatravněných vodních plochách najdete také různorodé ptactvo, želvy, kraby, šneky, ryby, velký cypřišový les, kolonie mangrovníku nebo indiánské vesničky. Do parku je možné z Miami zajet autem nebo místní dopravou.

 

Muzea

Miami Children's Museum - se snaží obohatit život dětí, podpořit jejich lásku k učení a umožňuje jim realizovat různé projekty. V muzeu jsou umístěny interaktivní exponáty, programy a vzdělávací materiály týkající se umění, kultury, komunity a především komunikace.
Miami Science Museum & Planetarium - mezi nejzajímavější exhibice muzea patří například výstava o hurikánech, přenášení/přepravě věcí, voda - vítr a měnící se klima v Miami, nano (nové technologie), projekt floridští ptáci, dráhy energie, mořský život v Jižním Pacifiku.
Vizcaya Museum and Gardens - samotný dům i zahrady jsou postaveny v italské a francozském rezesančním stylu, dům byl postaven zemědělským průmyslníkem James Deering v roce 1916 a v jeho sbírkách najdete spousty starožitného nábytku nebo umění. Museum a zahrady jsou nazývány útočištěm v centru Miami.
History Miami Museum - v muzeu najdete prezentaci kompletní historie Miami a větší části jižní Floridy.
Miami Art Museum - najedete zde sbírky moderního a současného mezinárodního umění z 20. a 21. století.

 

Nákupy

Miami Beach - známá také jako Fifth Avenue jihu - ulice Lincoln Road je pěší zónou a také nákupním rájem smíchaným s nesčetným množstvým restaurací, kaváren a s několika uměleckými galeriemi. Kosmopolitní nákupní horečku prožijete nedaleko Collins Avenue. Malé obchůdky jsou i na Washington Avenue a Española Way.
Bayside Market Place - toto nákupní trh pod otevřeným nebem nabízí více než 100 obchůdků, kaváren a restaurací, je spestřen pouličními umělci a živou hudbou.
Bal Harbour - pokud chcete nakoupit exkluzivní americké nebo evropské designové zboží, Bal Harbour je vaše místo.
Central Business District - na ulici Flagler Street nejdete vyhlášené obchody se šperky.
Dolphin Mall - nákupní centrum poblíž letiště plné značkových outletových prodejen.

 

V Miami je spletitý systém vlaků, autobusů a takzvaných metromoverů. Abyste mohli jet vlakem, je nutné mít koupenou jízdenku nebo EASY card předem (jízdenky není možné koupit ve vlaku). Kdežto v autobusech jsou automaty, které přijímají hotovost, a jízdenku je tak možné koupit na místě. Metromovery, které najdete pouze ve čtvrti Downtown jsou zdarma. Bližší informace o městské hromadné dopravě v Miami najdete na stránkách MIAMI-DADE.

 

V Miami poznáte pravé tropické suché klima. Během zimy se v Miami objeví krátké studené fronty, avšak jinak je zde teplo až horko. Protože v Miami nejsou mírná období, mají pouze dvě, a to mokré a suché období. Pro návštěvu Miami bychom doporučovali jaro nebo podzim, kdy převládají příjemné slunné dny. Léto, které  trvá od konce května do poloviny října, je velmi horké a vlhké.

 

Aktuální předpověď počasí v Miami pro následující dny:

 

Light rain
Teplota: 21 °C
Vítr: 19 km/h
Vlhkost: 97 %
Oblačnost: 0 %
+1 den
Light rain shower
Min : 18 °C
Max : 26 °C
Vítr : 22 km/h
+2 dny
Patchy rain possible
Min : 22 °C
Max : 27 °C
Vítr : 28 km/h
+3 dny
Light drizzle
Min : 17 °C
Max : 28 °C
Vítr : 15 km/h
+4 dny
Patchy rain possible
Min : 24 °C
Max : 29 °C
Vítr : 11 km/h
+5 dní
Partly cloudy
Min : 22 °C
Max : 29 °C
Vítr : 11 km/h

NEWSLETTER

Nechejte si zasílat akční nabídky letenek
na Váš email

LETENKY.CZ CESTOVÁNÍ JE ZÁBAVA