ZÁKAZNICKÝ SERVIS
NON STOP +420 539 000 290
PO-PÁ 9-18.00,

Low-cost letenky

Až 45 low-cost dopravců na jednom místě! Proleťte Evropu a nejen ji za pár korun s nízkonákladovými dopravci. Vybrali jsme pro vás nejvýhodnější ceny letenek do nejoblíbenějších destinací Evropy. Leťte s námi do Velké Británie, Irska, Nizozemska, Francie, Itálie, Španělska, ...

 

       

 

Nejčastěji vyhledávané lety:

Abychom vám výběr letů ještě více ulehčili a zpříjemnili, připravili jsme pro vás krátký přehled nejžádanějších low-cost letenek. Nyní už jen stačí koupit si letenky a vydat se na cestu. Rádi vám ve všech městech zajistíme ubytování a další služby.
 

           letenky Brno - Londýn od 1 020 Kč* letenky Praha - Londýn od 1 390 Kč* letenky Bratislava - Londýn od 1 180 Kč*
  letenky Brno - Eindhoven od 950 Kč* letenky Praha - Paříž od 1 820 Kč* letenky Bratislava - Řím od 1 295 Kč*
  letenky Bratislava - Alghero od 980 Kč* letenky Praha - Rotterdam od 1 345 Kč* letenky Bratislava - Dublin od 1 385 Kč*

 * ceny jsou uvedeny za jednosměrnou letenku. K této ceně budou na konci rezervace připočítány administrační a bankovní poplatky spojené s platbou.

 

Letenky je možné zakoupit i na našich webových stránkách letenky.cz. Letenky obdržíte pouze emailem přímo od dopravce. S veškerými změnami, online odbavením nebo dotazy je nutné se obracet přímo na leteckou společnost, u níž jste letenky zakoupili. U nás najdete také bližší informace k online odbavení a příručním zavazadlům.

Nízkonákladoví letečtí dopravci (také low-cost dopravci) nabízí leteckou přepravu za nižší ceny než linkové letecké společnosti. Rozdíl v ceně je způsoben především omezními, jež se týkají služeb pro cestující.

V rámci základní ceny low-cost letenky nízkonákladoví dopravci nabízí pouze služby přímo spojené s přepravou. Tudíž služby jako zavazadla (ať už příruční nebo odbavená), občerstvení na palubě, denní tisk, online odbavení, přednostní odbavení nebo seating (volba sedadla v letadle) jsou zpoplatněny. Nízkonákladoví dopravci také většinou nenabízejí slevy pro děti, studenty či seniory. Avšak na rozdíl od linkových dopravců, je u většiny low-cost letenek možná změna jména cestujícího.

Velkou výhodou nízkonákladových dopravců krom levných letenek je, že operují především přímé lety. Avšak ve většině případů nelétají na hlavní mezinárodní letiště, ale na menší letiště v okolí hlavních měst.

V našem online systému najdete nízkonákladové dopravce jako: Ryanair, Wizz Air, easyJet, norwegian.no, vueling nebo transavia.com, Jet2.com, InterSky, germanwings, jetBlue airways, blu-express.com, Thomsonfly, Virgin australia, FlyFrontier.com, direktflyg, Meridiana fly, Thomas Cook Airlines, manx2.com, citywing, Livingstone, blueIslands.com, Germania, SkyWork, Eastern airways, Malnö Aviation, Scoot, Volotea, Virgin america, WestJet, TUIfly.com, WOW Air, Corendon Airlines, Monarch.co.uk, kulula.com, aurigny.com, neos, porter, Orient Thai Airlines, Jetstar, DAT (Danish Air Transport), Involatus, Air Mediterranee, Aer Lingus, SunExpress, Air Busan, Eastar Jet.

 

                                                                            

NEWSLETTER

Nechejte si zasílat akční nabídky letenek
na Váš email

LETENKY.CZ CESTOVÁNÍ JE ZÁBAVA