ZÁKAZNICKÝ SERVIS
NON STOP +420 539 000 290
PO-PÁ 9-18.00,

O společnosti

Letenky.cz patří ke skupině STUDEN AGENCY od roku 2008, kdy se staly silným hráčem na trhu letenek.

STUDENT AGENCY je největší cestovní agenturou v České republice, největším prodejce letenek i jízdenek na trhu a největší agenturou pro prodej jazykových a pracovních pobytů v zahraničí.

Našim klientům garantujeme, díky úzké spolupráci s leteckými společnostmi, nejvýhodnější ceny letenek na trhu. V současné době je STUDENT AGENCY také synonymem luxusní autobusové dopravy, známé jako STUDENT AGENCY Express nebo „žluté linky“. V roce 2010 jsme s novým projektem Dovolena.cz vstoupili na trh se zájezdy s ambicí stát se největším prodejcem dovolených na českém trhu.
Našim cílem je být nejlepší v tom co děláme. U všech svých služeb chceme skloubit vysokou kvalitu a přístupnou cenu. To je naší hlavní filozofií a konkurenční výhodou.

Slovo student v názvu společnosti nevymezuje cílovou skupinu, ale fakt, že celý život se máme co učit a poznávat. Společnost STUDENT AGENCY nabízí poznání prostřednictvím cestování a studia v zahraničí.
STUDENT AGENCY je značkou, které lze věřit. Profesionální a milí zaměstnanci vám poradí a zodpoví všechny otázky před odjezdem, v průběhu pobytu a v případě potřeby i po návratu. Většina zaměstnanců má také osobní zkušenost s produktem, který prodává.

Vracející se spokojení klienti a četná ocenění dokazují, že značka STUDENT AGENCY je silnou značkou na českém trhu.
 

NEWSLETTER

Nechejte si zasílat akční nabídky letenek
na Váš email

LETENKY.CZ CESTOVÁNÍ JE ZÁBAVA