ZÁKAZNICKÝ SERVIS
NON STOP +420 539 000 290
PO-PÁ 9-18.00,

Soutěž o voucher do Pizzerie Rugantino

Soutěžte s námi a leteckou společností Alitalia o voucher do Pizzerie Rugantino.

Jak se soutěže zúčastnit? Stačí opravdu málo! Zodpovězte v období od 22. do 28. května 2015 na této stránce správně všechny soutěžní otázky a odešlete je prostřednictvím soutěžního formuláře. Bude-li vaše správná odpověď doručena jako 15., 20. nebo 25., máte výhru v kapse.
Soutěžní formulář bude na stránce zobrazen v pátku 22. května 2015 společně se soutěžními otázkami. Vyplněné soutěžní formuláře můžete odesílat do čtvrtka 28. května 2015 do 22:00 hod.

Hlavní výhrou je voucher v hodnotě 1 000 Kč do Pizzerie Rugantino (15. správná odpověď v pořadí). Další výhrou je kožený obal na doklady Alitalia (10. správná odpověď v pořadí) a třetí výhrou je deštník Alitalia (5. správná odpověď v pořadí).

Vyhlášení vítěze proběhne v pondělí 29. května 2015 ve 12:00 hod. Podrobnější informace najdete v pravidlech soutěže.

 

Voucher v hodnotě 1 000 Kč do Pizzerie Rugantino vyhrává paní VLASTA NOVICKÁ z Chotěboře.


Druhé místo obsadila paní MARCELA JENÍKOVSKÁ z Teplic, která vyhrává kožený obal na doklady Alitalia.
Třetí místo obsadil pan DAVID VALENTA z Prahy 4, který vyhrává deštník Alitalia.

 Děkujeme za účast všem soutěžícím. A nezapomeňte sledovat náš web, již pro vás připravujeme další soutěž!

 

     

 

SPRÁVNÉ ODPOVĚDI NA Soutěžní otázky

1. Které přímé destinace z Prahy nabízí Alitalia v roce 2015?
a) Řím, Benátky
b) Řím, Pisa
c) Milán, Pisa

2. Jak se jmenuje Bussiness class Alitalia na dálkových letech?
a) Classica
b) Magnifica
c) Classica Plus

3. Které ocenění získala Alitalia již 5x za sebou v řadě?
a) Best Airline Cuisine
b) Biztravel Award
c) žádné

4. Kterými typy letadla létá Alitalia do Prahy?
a) A320s a ATR40
b) A321s
c) A321s a A320s a A319

5. Které další město/a je možné navštívit při využití letu s Alitalia do Pisy?
a) Řím
b) Florencie
c) Miláno

6. Z kterého dalšího města Alitalia nabízí přímé lety do Říma 14x týdně?
a) Vídeň
b) Brno
c) Plzeň

7. Kdy můžete navštívit na EXPO 2015 pavilon Alitalia a Etihad Airways?

a) od 1. srpna 2015
b) od 1. května do 31. října 2015
c) od 1. října 2015

 

 

Letecká společnost Alitalia

Alitalia Società Aerea Italiana S.p.A., založená nově od 1 . 1. 2015, provozuje v tomto roce přímé lety z Prahy do Říma 3 x týdně, v úterý, v sobotu a v neděli, které nabídnou nejen spojení do italské metropole, ale také navazné spojení do ostatních italských měst, evropských a dálkových destinací. Další přímým spojením z Prahy je Pisa (Toskánsko) 2 x týdně, v úterý a v sobotu. Turisté zde mohou obdivovat světoznámou šikmou věž, podniknout výlet do nedaleké Florencie, do měst Lucca, Viareggio či Montecatini Terme, nebo jen odpočívat na pláži u moře. Mezi Pisou a Florencií je výhodné autobusové a vlakové spojení, které trvá 45 minut. Do Říma a návazných destinací provozuje Alitalia lety také z Vídně (14xtýdně), Krakova (3x týdně).

Na našich letech operují Airbusy 321s, 320s a 319 s kapacitou až 162 míst se servisem v Business a v Economy třídách. Na vnitrostáních letech byly od 1. dubna 15 zavedeny nové přímé lety z Říma do Peskary a Perugie s velmi dobrou návazností z Prahy přes Řím.

Alitalia dále nabízí spojení po Evropě, Severní Africe, na Blízkém východě a také dálkové lety do USA (New York, Boston, Miami, Toronto, sezónně Los Angeles a Chicago od května do října), do Jižní Ameriky (Rio de Janeiro, Sao Paulo, Buenos Aires), Asie (Tokio). Mezi nové dálkové destinace v letošním roce patří linky Miláno – Shanghaji od1. května 2015 a Řím - Soul od 4. června 2015, na zimu 2015/16 bude přidán i Peking. Ve spolupráci se společností Etihad Airways vznikla nová spojení přes Řím a Abu Dhabi do Asie (Bangkok, Jakarta, Kuala Lumpur, Maledivy, Seychelles a další) a Austrálie (Sydney, Melbourne, Perth).

Alitalia nabízí servis ve třídách CLASSICA (Economy class), OTTIMA (Business class), CLASSICA PLUS (Premium Economy class na dálkových letech) a MAGNIFICA (Business class na dálkových letech). Cestujícím v business Magnifica třídě nabízíme světoznámou kometickou značku Salavatore Ferragamo, která je součastí kosmetické sady. Jídlo podávané v Magnifica třídě je nově obohaceno o selekci nejlepších italských vín od značky Franciacorta. Od 1. června bude u letů delších než 3 hodiny v business Ottima třídě – středně krátké lety podáván uvítací přípitek a kosmetická sada. Nově u letů v ekonomické Classica třídě kratších než 3 hodiny v době oběda (12.00 – 14.30 hod.) a večeře (od 18.30 hod.) studený sendvič, alkoholické nápoje (pivo, víno).

Alitalia je již po páté v řadě držitelem “BEST AIRLINE CUISINE“, za kvalitu jídla podávaného na palubě v business třídě - MAGNIFICA.

Pro věrné klienty Alitalia je určen věrnostní program MilleMiglia, jehož nová edice začala v lednu 2013 nabízející mnoho výhod a novinek, sbírání mílí nejen na letech operovaných Alitalia a členů skupiny Sky Team, ale také u skupiny Etihad Airways partners a ostatních partnerů (hotelů, car rental).

Alitalia a Etihad Airways jsou oficiálními dopravci na výstavu EXPO 2015 v italském Miláně, která probíhá již od 1. května do 31. října 2015. Přes stránky www.alitalia.com je možné zakoupit vstupenky a tak návštivit Alitalia – Etihad Airways společný pavilon, který se nachází vedle pavilonu Italia.

 

     

NEWSLETTER

Nechejte si zasílat akční nabídky letenek
na Váš email

LETENKY.CZ CESTOVÁNÍ JE ZÁBAVA