ZÁKAZNICKÝ SERVIS
NON STOP +420 539 000 290
PO-PÁ 9-18.00,

Soutěž o vouchery do Pizzerie Rugantino II

Soutěžte s námi a leteckou společností Alitalia o vouchery do Pizzerie Rugantino II.

Jak se soutěže zúčastnit? Stačí opravdu málo! Zodpovězte v období od 24. února do 2. března 2014 na této stránce správně všechny soutěžní otázky a odešlete je prostřednictvím soutěžního formuláře. Bude-li vaše odpověď doručena jako 15., 20. nebo 25., máte výhru v kapse.
Soutěžní formulář bude na stránce zobrazen v pondělí 24. února 2014 společně se soutěžními otázkami. Vyplněné soutěžní formuláře můžete odesílat do neděle 2. března 2014 do 18:00 hod.

Hlavní výhrou je voucher v hodnotě 1 000 Kč do Pizzerie Rugantino II (25. správná odpověď v pořadí). Další výhrou je voucher v hodnotě 500 Kč do Pizzerie Rugantino II (20. správná odpověď v pořadí) a třetí výhrou jsou dárkové předměty od letecké společnosti Alitalia (15. správná odpověď v pořadí).

Vyhlášení vítěze proběhne v pondělí 3. března 2014 ve 12:00 hod. Podrobnější informace najdete v pravidlech soutěže.

 

výherci

1. místo (voucher v hodnotě 1 000 Kč do Pizzerie Rugantino II) - paní SVĚTLANA JANUŠOVÁ ze Vsetína

2. místo (voucher v hodnotě 500 Kč do Pizzerie Rugantino II) - paní HANA PEROUTKOVÁ z Měřína

3. místo (dárkové poředměty od letecké společnosti Alitalia) - pan JOSEF PECKA z Prahy 10

 

     

 

Soutěžní otázky a správné odpovědi

1. Které přímé destinace z Prahy nabízí skupina Alitalia v roce 2014?
a) Řím, Miláno, Benátky, Janov
b) Řím, Miláno, Benátky
c) Řím, Benátky, Pisa, Miláno, Katánie

2. Do kterých 2 italských měst se bude v letní sezóně nově létat z Prahy od 1. dubna 2014?
a) Miláno, Palermo
b) Bari, Katánie
c) Miláno, Katánie

3. Jaké značky je kosmetické sada v Bussiness class Alitalia na dálkových letech?

a) Salavatore Ferragamo
b) Borghese
c) Pupa

4. Které ocenění získala Alitalia již 4x za sebou v řadě?
a) BEST AIRLINE CUISINE
b) BIZTRAVEL AWARD
c) ŽÁDNÉ

5. Kterými typy letadel létá Alitalia do Prahy?
a) A320s a ATR40
b) A321s, A319
c) A321s, A320s, A319

6. Jak se jmenuje věrnostní program společnosti Alitalia?
a) MilleMiglia
b) FlyAlitalia
c) MilleAlitalia

 

Letecká společnost Alitalia

Alitalia Compagnia Aerea S.p.A. dne 29. ledna 2013 zahájila přímé lety z Prahy do Říma 2x týdně, v sobotu a v úterý, od 1. dubna 2014 však dochází k navýšení letů do Říma o jednu frekvenci týdně, v neděli. Další novinkou na léto 2014 je zahájení nových letů 3x týdně do Milána Linate (úterý, čtvrtek a sobota), které nabídne nejen nové spojení do severní části Itálie, ale také další navazující spojení do ostatních italských měst a do některých evropských destinací. Letiště Linate se nachází blízko centra Milána a umožňuje tak jednoduché a rychlé spojení do jeho centra. Na našich letech operují Airbusy 321s, 320s a 319 s kapacitou až 162 míst se servisem v Business a v Economy třídách. Skupina Alitalia Group nabízí spojení do celé Itálie, USA, Jižní Ameriky, Asie a Evropy.

Ve spolupráci s dceřinou společností Smart Carrier Air One jsou v nabídce také lety z Prahy do Benátek a Pisy (Toskánsko), na léto 2014 bude přidána jednou týdně (sobota) nová destinace Katánie, oblíbená letní turistická destinace na Sicílii.

Alitalia nabízí servis ve třídách CLASSICA (Economy class), OTTIMA (Business class), CLASSICA PLUS (Premium Economy class na dálkových letech) a MAGNIFICA (Business class na dálkových letech). Cestujícím v business Magnifica třídě nabízí nově Alitalia světoznámou kosmetickou značku Salavatore Ferragamo, která je součástí kosmetické sady. Jídlo podávané v Magnifica třídě je nově obohaceno o selekci nejlepších italských vín od značky Franciacorta.

Alitalia je již počtvrté v řadě držitelem "BEST AIRLINE CUISINE" za kvalitu jídla podávaného na palubě v business třídě. Pro věrné klienty Alitalia je určen věrnostní program MilleMiglia, jehož nová edice začala lednu 2013 nabízející mnoho výhod a novinek.

Alitalia je členem aliance SKY TEAM.

     

NEWSLETTER

Nechejte si zasílat akční nabídky letenek
na Váš email

LETENKY.CZ CESTOVÁNÍ JE ZÁBAVA