Představujeme Vám 5* hvězdičkovou leteckou společnost Hainan Airlines, která od roku 2015 spojuje přímou linkou Prahu s Pekingem za skvělé ceny.

Pohostinnost, důraz na skvělý servis, který předčí vaše očekávání je vždy doprovázen úsměvem. Hainan Airlines je opravdový odborník co se týče husté sítě v Číně s téměř 80 destinacemi! Celkem operuje více než 700 domácích a mezinárodních letů do téměř 90 destinací!  

Právem se může Hainan Airlines chlubit oceněním 5. nejbezpečnější letecká společnost na světě pro více než 50 miliońů bezpečných letových hodin. Ocenění Skytrax "5-Star Airlines" získala letecká společnost již po sedmé v řadě - v letech 2011 - 2017! Společnost byla v roce 2017 vyhodnocena agenturou JACDEC  jako 3. Nejbezpečnější letecká společnost na světě.

           

 

 

Rezervujte letenky online

Podmínky:


 

Hainan airlines

Výjimečný zážitek z cestování díky výjimečným službám

Economy třída

Hainan airlines

Business třída


 

Získané ocenění

 


 

Hainan airlines

 


Letecká společnost Hainan Airlines poskytuje svým business class cestujícím bezplatnou transferovou službu limuzínou s osobním řidičem po Praze (Praha 1 - Praha 22), ale i v 10 destinacích v Číně (Peking, Šanghaj, Wenzhou, Chengdu, Changsha, Guangzhou, Shenzen, Schongqing, Hangzhou, X´ian). Novou službu mohou využít cestující, kteří poletí přímým letem Praha - Peking/Peking - Praha s Hainan Airlines v business třídě.

 

 

  

 " Po nekonečné obloze spěchají neznámí lidé každý jinam. Jejich krátké setkání je osudem a zázrakem. Proč by obloha měla být jen uspěchanou trmácivou cestou? Může přeci být i místem našich šťastných setkání. Hainan Airlines .Vážíme si výjimečnosti všech vzájemných shledání. Dbáme o všechny drobné detaily, věnujeme pozornost každé minutě, aby naše pečlivé služby překonaly Vaše očekávání a cesta se stala krásnou vzpomínkou, k níž se budeme rádi vracet " - Hainan Airlines.