Naše TIPY, kam letět za přírodními krásami

 

Naše TIPY, kam letět za přírodními krásami

Vydejte se na nejkrásnější místa světa.

  • Evropa - rozmanitá příroda vás doslova pohltí - jezera, hory, pláže, ledovce nebo polární záře. Navšitvte národní park Plitivická jezera, Ženevská jezera, Jezera Garda a Como, Korutanská jezera, Azure Window na Maltě, levandulová pole ve Francii, polární záře ve Finsku, Trolltunga v Norsku, Cliffs of Moher v Irsku, Lake District National Park v Anglii, Jökulsárlón na Islandu nebo Sognefjord v Norsku. To je jen stručný výčet míst, která musí navštívit každý cestovatel, který chce poznat krásy evropské přírody.
  • Amerika - blyštivé ledovce, majestátní gejzíry, sukulenty a nádherné scenérie. Navštivte nejkrásnější místa Ameriky Yellowstone, Sequoia, Yosemite, Everglades, Grand Canyon, Death Valey, Niagarské vodopády, Antelope Canyon a divoká Aljaška. Vydejte se za velkou louži poznávat krásy přírody.
  • Asie - vydejte se za exotikou a vůní orientu. Navštivte jeden z více než 80ti národních parků. Uchvátí vás národní parky Kanha v Indii, Khao Yai v Thajsku nebo Yala na Srí Lance. Vystoupat můžete na nejvyšší horu světa Mount Everest, ale i další "osmitisícovky" K2 a  Kačendženga nebo bájnou horu Ararat. Pro milovníky odpočinku má Asie nespočet nádherných pláží. Tak neváhejte sbalte se a zaleťte si poznat Asii z blízka.
  • Afrika - neposkvrněná příroda a místo, kde můžete vidět chráněné živočichy ve volné přírodě. Najdete zde více než 3000 chráněných území. Vydejte se do afrických národních parků a rezervací. Národní park Chobe v Botswaně, Etosha v Namibii, Hwange v Zimbabwe, Tsingy de Bemaraha na Madagaskaru, Kilimandžáro a Serengeti v Tanzanii, South Luangwa v Zambii, Bwindi v Ugandě, Tsavo v Keni nebo Krugerův národní park v JAR vás uchvátí nedotčenou přírodou.