Komfort, který si zasloužíte - ceny, které vás potěší

S námi je komfort dostupný pro každého! Pro Emirates jsou zákazníci středobodem veškerého dění. Každý cestující získá k letence Emirates pojištění na COVID-19 včetně pojištění storna, a to zcela zdarma. Pojištění je k dispozici pro všechny letenky, které byly vystaveny od 1. 12. 2020 do 30. 11. 2021. Pojištění kryje léčebné výlohy, které vzniknou v souvislosti s onemocněním COVID-19, až do výše 500 000 USD a náklady na karanténu až do výše 150 USD/den.

Akce! Chcete se podívat na EXPO2020? Chcete zažít vzrušující atmosféru této světové výstavy? Rezervujte si letenky s Emirates! Letecká společnost Emirates je hlavním partnerem výstavy Expo 2020 v Dubaji. Ke každé letence Emirates, kterou si u nás rezervujte, získáte zdarma Emirates Expo Day Pass - jednodenní vstupenku na EXPO2020. Pro získání vstupenky je nutné, aby letenka byla zpáteční s termínem příletu do Dubaje v období od 1. 10. do 31. 3. 2022. Vstupenku zdarma získáte i k letenkám s přestupem v Dubaji. Podmínkou je, aby doba mezi příletem a odletem z Dubaje byla minimálně 6 hodin. Můžete si tak udělat příjemnou zastávku a výlet například po cestě do exotiky na Maledivy, Mauricius, Seychely nebo třeba do Jihoafrické republiky. Pro získání vstupenky zdarma se po zakoupení letenky stačí zaregistrovat na webu Emirates zde a vstupenka je vaše.

 

Letenky vystavené od 1. 4. 2021 jsou flexibilní! Více informací o flexibilních letenkách najdete zde
 

Podmínky:


 

Economy Class

 Jedinečný zážitek díky pohodlným sedadlům, zábavnímu systému ice, bezplatnému připojení na některých letech a vynikajícím pokrmům. Vychutnejte si let se vším všudy, relaxujte a dopřejte si neopakovatelný zážitek.

Businness class

Kombinujte práci a potěšení. Ve všech letadlech A380 je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení. Napájecí zdroj je u každého sedadla, které v případě odpočinku můžete proměnit v plně polohovatelné lůžko. Stejně jako u first class, můžete navštívit salónek a seznámit se se zajímavými lidmi a ochutnat gurmánské delikatesy. Načerpejte sílu na palubách A380, i práce pro vás bude potěšením.

First class a vaše Private Suite

V soukromí si dopřejte chvilku jen po sebe. K uvolnění a relaxaci má cestující palubní sprchové lázně, vybraná exkluzivní vína a šampaňské, lahodné pokrmy kdykoliv během letu. Přeměňte své sedadlo ve zcela vodorovné lůžko, ztlumte světlo, sledujte filmy, bavte se! Pro ty, co zatouží po společnosti je ve first a business class k dispozici salónek se zkušeným barmanem plný osvěžujících míchaných nápojů, koktejlů, piv, lahodných jednohubek, šampaňského - vše v prvotřídní kvalitě.


 

Proč letět s Emirates