Komfort, který si zasloužíte - ceny, které vás potěší

S námi je komfort dostupný pro každého! Pro Emirates jsou zákazníci středobodem veškerého dění. Cestující mají v každém ohledu, každý den a po celém světě ten nejlepší možný cestovní zážitek. K letence Emirates získáte navíc pojištění na COVID-19 včetně pojištění storna, a to zcela zdarma. Pojištění je k dispozici pro všechny letenky, které byly vystaveny od 1. 12. 2020 do ukončení akce. Pojištění kryje léčebné výlohy, které vzniknou v souvislosti s onemocněním COVID-19, až do výše 500 000 USD a náklady na karanténu až do výše 150 USD/den.

Zároveň můžete využít zvýhodněné ceny testování na COVID-19 v Dubaji. Váš návrat z dovolené tak bude bez problémů. Zvýhodněná cena testování je 150 AED/osoba (cca 900 Kč). Výsledky testů obdržíte do 48 hodin. Smluvní testovací centra, která můžete v Dubaji využít:

Letenky vystavené do 30. 9. 2021, s odletem do 30. 9. 2021 jsou flexibilní! Více informací o flexibilních letenkách najdete zde.

Užijte si luxusní Dubaj! K zpáteční letence Emirates do Dubaje získáte právě teď zdarma vstupenku do Atlantis Aquaventure. Akce platí pouze pro letenky rezervované od 1. 6. do 15. 6. 2021, které proletíte nejpozději 30. 9. 2021. Nárok na vstupenku zdarma máte v případě minimálně 3 denního pobytu v Dubaji.
 

Nejlevnější letenky Emirates

Podmínky:


 

Economy Class

 Jedinečný zážitek díky pohodlným sedadlům, zábavnímu systému ice, bezplatnému připojení na některých letech a vynikajícím pokrmům. Vychutnejte si let se vším všudy, relaxujte a dopřejte si neopakovatelný zážitek.

Businness class

Kombinujte práci a potěšení. Ve všech letadlech A380 je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení. Napájecí zdroj je u každého sedadla, které v případě odpočinku můžete proměnit v plně polohovatelné lůžko. Stejně jako u first class, můžete navštívit salónek a seznámit se se zajímavými lidmi a ochutnat gurmánské delikatesy. Načerpejte sílu na palubách A380, i práce pro vás bude potěšením.

First class a vaše Private Suite

V soukromí si dopřejte chvilku jen po sebe. K uvolnění a relaxaci má cestující palubní sprchové lázně, vybraná exkluzivní vína a šampaňské, lahodné pokrmy kdykoliv během letu. Přeměňte své sedadlo ve zcela vodorovné lůžko, ztlumte světlo, sledujte filmy, bavte se! Pro ty, co zatouží po společnosti je ve first a business class k dispozici salónek se zkušeným barmanem plný osvěžujících míchaných nápojů, koktejlů, piv, lahodných jednohubek, šampaňského - vše v prvotřídní kvalitě.


 

Proč letět s Emirates