Komfort, který si zasloužíte - ceny, které vás potěší

S námi je komfort dostupný pro každého! Pro Emirates jsou zákazníci středobodem veškerého dění. Cestující mají v každém ohledu, každý den a po celém světě ten nejlepší možný cestovní zážitek. K letence Emirates získáte navíc pojištění na COVID-19 včetně pojištění storna, a to zcela zdarma. Pojištění je k dispozici pro všechny letenky, které byly vystaveny od 1. 12. 2020 do ukončení akce. Pojištění kryje léčebné výlohy, které vzniknou v souvislosti s onemocněním COVID-19, až do výše 500 000 USD a náklady na karanténu až do výše 150 USD/den.

Zároveň můžete využít zvýhodněné ceny testování na COVID-19 v Dubaji. Váš návrat z dovolené tak bude bez problémů. Zvýhodněná cena testování je 150 AED/osoba (cca 900 Kč). Výsledky testů obdržíte do 48 hodin. Smluvní testovací centra, která můžete v Dubaji využít:

Letenky vystavené do 30. 9. 2021, s odletem do 30. 9. 2021 jsou flexibilní! Více informací o flexibilních letenkách najdete zde.

 

  

Podmínky:


 

Economy Class

 Jedinečný zážitek díky pohodlným sedadlům, zábavnímu systému ice, bezplatnému připojení na některých letech a vynikajícím pokrmům. Vychutnejte si let se vším všudy, relaxujte a dopřejte si neopakovatelný zážitek.

Businness class

Kombinujte práci a potěšení. Ve všech letadlech A380 je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení. Napájecí zdroj je u každého sedadla, které v případě odpočinku můžete proměnit v plně polohovatelné lůžko. Stejně jako u first class, můžete navštívit salónek a seznámit se se zajímavými lidmi a ochutnat gurmánské delikatesy. Načerpejte sílu na palubách A380, i práce pro vás bude potěšením.

First class a vaše Private Suite

V soukromí si dopřejte chvilku jen po sebe. K uvolnění a relaxaci má cestující palubní sprchové lázně, vybraná exkluzivní vína a šampaňské, lahodné pokrmy kdykoliv během letu. Přeměňte své sedadlo ve zcela vodorovné lůžko, ztlumte světlo, sledujte filmy, bavte se! Pro ty, co zatouží po společnosti je ve first a business class k dispozici salónek se zkušeným barmanem plný osvěžujících míchaných nápojů, koktejlů, piv, lahodných jednohubek, šampaňského - vše v prvotřídní kvalitě.


 

Proč letět s Emirates