Komfort, který si zasloužíte - ceny, které vás potěší

S námi je komfort dostupný pro každého! Vyzkoušejte něco nového! Leťte se společností Emirates největším dopravím letadlem  A380. Z Prahy jsou lety operovány denně na trase Praha - Dubaj (pro ještě větší komfort je možné se na této trase domluvit i v českém jazyce, jelikož je garantován 1 člen palubního personálu, který pochází z ČR) a tento neopakovatelný zážitek můžete vyzkoušet i z Vídně. 

Pro Emirates jsou zákazníci středobodem veškerého dění. Cestující mají v každém ohledu, každý den a po celém světě ten nejlepší možný cestovní zážitek. To, že se Emirates stala nejlepší leteckou společností světa již počtvrté, je fantastický úspěch, který svědčí o velké oblíbenosti této letecké společnosti. 

 Levné letenky Emirates

       Levné letenky Emirates  Levné letenky Emirates

 

Emirates byla 12.července 2016 jmenována nejlepší leteckou společností světa pro rok 2016 v rámci prestižního hodnocení Skytrax World Airline Awards. Navíc se stala také nejlepší aerolinkou na Blízkém východě a získala rekordně již 12. ocenění v řadě za nejlepší palubní zábavní systém na světě. Celkově pak Emirates od roku 2001 vyhrála 20 ocenění Skytrax.

Podmínky:

Emirates má největší flotilu letadel A380 na světě se svým specializovaným hubem na letišti v Dubaji, odkud můžete pokračovat tímto obrem do více než 35 destinací - Sydney, Auckland, Melbourne, Brisbane, Perth, Kuala Lumpur, Singapur, Bangkok, Taipei, Soul, Peking, Hong Kong, Šanghaj, Mauricius, Kuvajt, Bombaj, Dallas, San Francisco, Houston, Los Angeles, Washington, Toronto, New York, Londýn.

Z Dubaje jsou dále operovány lety do Londýna, Paříže, Manchesteru, Říma, Mnichova, Amsterdamu, Zurichu, Barcelony, Frankfurtu, Milana, Dusseldorfu, Madridu, Kodaně.


 

First class a vaše Private Suite

V soukromí si dopřejte chvilku jen po sebe. K uvolnění a relaxaci má cestující palubní sprchové lázně, vybraná exkluzivní vína a šampaňské, lahodné pokrmy kdykoliv během letu. Přeměňte své sedadlo ve zcela vodorovné lůžko, ztlumte světlo, sledujte filmy, bavte se! Pro ty, co zatouží po společnosti je ve first a business class k dispozici salónek se zkušeným barmanem plný osvěžujících míchaných nápojů, koktejlů, piv, lahodných jednohubek, šampaňského - vše v prvotřídní kvalitě.

Businness class

Kombinujte práci a potěšení. Ve všech letadlech A380 je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení. Napájecí zdroj je u každého sedadla, které v případě odpočinku můžete proměnit v plně polohovatelné lůžko. Stejně jako u first class, můžete navštívit salónek a seznámit se se zajímavými lidmi a ochutnat gurmánské delikatesy. Načerpejte sílu na palubách A380, i práce pro vás bude potěšením.

Economy Class

 Jedinečný zážitek díky pohodlným sedadlům, zábavnímu systému ice, bezplatnému připojení na některých letech a vynikajícím pokrmům. Vychutnejte si let se vším všudy, relaxujte a dopřejte si neopakovatelný zážitek.