Komfort, který si zasloužíte za ceny, které vás potěší.

 S námi je komfort dostupný pro každého! Vyzkoušejte něco nového! Leťte se společností Emirates největším dopravím letadlem  A380. Z Prahy jsou lety operovány denně na trase Praha - Dubaj, od 1.7.2016 bude možné tento neopakovatelný zážitek vyzkoušet i z Vídně.

 Emirates byla 12.července 2016 jmenována nejlepší leteckou společností světa pro rok 2016 v rámci prestižního hodnocení Skytrax World Airline Awards. Navíc se stala také nejlepší aerolinkou na Blízkém východě a získala rekordně již 12. ocenění v řadě za nejlepší palubní zábavní systém na světě. Emirates získala toto jedinečné vyznamenání již počtvrté a to v roce 2001, 2002 a 2013. Celkově pak Emirates od roku 2001 vyhrála 20 ocenění Skytrax.

Pro Emirates jsou zákazníci středobodem veškerého dění. Cestující mají v každém ohledu, každý den a po celém světě ten nejlepší možný cestovní zážitek. To, že se Emirates stala nejlepší leteckou společností světa již počtvrté, je fantastický úspěch, který svědčí o velké oblíbenosti této letecké společnosti.

 

           

Podmínky:

 Emirates má největší flotilu letadel A380 na světě se svým specializovaným hubem na letišti v Dubaji, odkud můžete pokračovat tímto obrem do více než 35 destinací - Sydney, Auckland, Melbourne, Brisbane, Perth, Kuala Lumpur, Singapur, Bangkok, Taipei, Soul, Peking, Hong Kong, Šanghaj, Mauricius, Kuvajt, Bombaj, Dallas, San Francisco, Houston, Los Angeles, Washington, Toronto, New York, Londýn.

Z Dubaje jsou dále operovány lety do Londýna, Paříže, Manchesteru, Říma, Mnichova, Amsterdamu, Zurichu, Barcelony, Frankfurtu, Milana, Dusseldorfu, Madridu, Kodaně.


 

First class a vaše Private Suite

V soukromí si dopřejte chvilku jen po sebe. K uvolnění a relaxaci má cestující palubní sprchové lázně, vybraná exkluzivní vína a šampaňské, lahodné pokrmy kdykoliv během letu. Přeměňte své sedadlo ve zcela vodorovné lůžko, ztlumte světlo, sledujte filmy, bavte se! Pro ty, co zatouží po společnosti je ve first a business class k dispozici salónek se zkušeným barmanem plný osvěžujících míchaných nápojů, koktejlů, piv, lahodných jednohubek, šampaňského - vše v prvotřídní kvalitě.

Businness class

Kombinujte práci a potěšení. Ve všech letadlech A380 je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení. Napájecí zdroj je u každého sedadla, které v případě odpočinku můžete proměnit v plně polohovatelné lůžko. Stejně jako u first class, můžete navštívit salónek a seznámit se se zajímavými lidmi a ochutnat gurmánské delikatesy. Načerpejte sílu na palubách A 380, i práce pro vás bude potěšením.

Economy Class

 Jedinečný zážitek díky pohodlným sedadlům, zábavnímu systému ice, bezplatnému připojení na některých letech a vynikajícím pokrmům. Vychutnejte si let se vším všudy, relaxujte a dopřejte si neopakovatelný zážitek.


 

V čem je let s Emirates tak výjimečný?

 Do Dubaje letíte obřím Airbusem A380, z Dubaje vás čeká let v Boeingu 777-300 ER nebo v obřím Airbusu A380-800 s větším prostorem, privátní TV obrazovkou a kvalitním systémem zábavy, lahodným jídlem a pitím a především s vysoce profesionálním a příjemným personálem.
Emirates nabízí cestujícím po dobu tranzitu v Dubaji, jejichž doba transferu je delší než 4 hodiny, poukazy na občerstvení. Poukazy mohou cestující využít v restauracích Thai Express (občerstvení obsahuje: předkrm, výběr teplých entrée a nápoj; restaurace se nachází v Terminálu 1 mezi gate 115 a 113), COSI (občerstvení obsahuje: výběr jednoho z jídel - pizzu, sandwich nebo salát a nápoj; restaurace se nachází v Terminálu 3 v blízkosti gate 21) a McDonald´s (občerstvení obsahuje: burger, hranolky, dezert a nápoj; restaurace se nachází v Terminálu 3 v blízkosti gate 222).