Komfort, který si zasloužíte - ceny, které vás potěší

S námi je komfort dostupný pro každého! Pro Emirates jsou zákazníci středobodem veškerého dění. Letecká společnost Emirates nově zavádí kompletní službu Premium Economy, která bude v prodeji od 1. 6. 2022 pro lety od 1. 8. 2022. 
Nová třída Premium Economy nabízí luxusní sedadla, více prostoru pro nohy a služby, jež se vyrovnají nabídce mnoha leteckých společností v Business Class. 
Od 1. 8. 2022 k dispozici cestujícím na oblíbených linkách A380 do Londýna, Paříže a Sydney, a od 1. 12. 2022 do Christchurch.

 

Podmínky:


 

Společnost Emirates nově zavádí kompletní službu Premium Economy, která bude v prodeji od 1. 6. 2022 pro lety od 1. 8. 2022.

 

Premium Economy Class

Nová třída Premium Economy, která nabízí luxusní sedadla, více prostoru pro nohy a služby, jež se vyrovnají nabídce mnoha leteckých společností v Business Class. Luxusní sedadla, více prostoru pro nohy, welcome drink, vynikající pokrmy, bohatý nápojový lístek, v každém sedadle HD obrazovka s nabídkou až 5 000 kanálů, vyhrazený prostor pro odbavení na letišti v Dubaji.
 

Economy Class

 Jedinečný zážitek díky pohodlným sedadlům, zábavnímu systému ice, bezplatnému připojení na některých letech a vynikajícím pokrmům. Vychutnejte si let se vším všudy, relaxujte a dopřejte si neopakovatelný zážitek.

Business class

Kombinujte práci a potěšení. Ve všech letadlech A380 je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení. Napájecí zdroj je u každého sedadla, které v případě odpočinku můžete proměnit v plně polohovatelné lůžko. Stejně jako u first class, můžete navštívit salónek a seznámit se se zajímavými lidmi a ochutnat gurmánské delikatesy. Načerpejte sílu na palubách A380, i práce pro vás bude potěšením.

First class a vaše Private Suite

V soukromí si dopřejte chvilku jen po sebe. K uvolnění a relaxaci má cestující palubní sprchové lázně, vybraná exkluzivní vína a šampaňské, lahodné pokrmy kdykoliv během letu. Přeměňte své sedadlo ve zcela vodorovné lůžko, ztlumte světlo, sledujte filmy, bavte se! Pro ty, co zatouží po společnosti je ve first a business class k dispozici salónek se zkušeným barmanem plný osvěžujících míchaných nápojů, koktejlů, piv, lahodných jednohubek, šampaňského - vše v prvotřídní kvalitě.


 

Proč letět s Emirates