Letecká společnost TURKISH AIRLINES, která létá do nejvíce zemí na světě vám přináší nejen skvělé ceny letenek do těch nejoblíbenějších destinací, ale také pohodlí a komfort, které jsou zaručeny oceněním 4 hvězdiček!

Vyzkoušejte pohodlí 4hvězdičkové letecké společnosti. Získáte od nás nyní nejen letenku za skvělou cenu, ale navíc také skvělý servis na palubě letadla, výběr z několika lahodných jídel světové či turecké ganstronomie. V roce 2018 získala letecká společnost prestižní ocenění Skytrax v těchto kategoriích: "Best Airline in Southern Europe", "Best Business Class Lounge", "Best Business Class Lounge Dining"

 TURKISH AIRLINES, SPOLEČNOST NABÍZEJÍCÍ TAKOVOU ÚROVEŇ LÉTÁNÍ, KTEROU SI ZASLOUŽÍTE!

 

   

 

Rezervujte letenky online

Podmínky:

 


 


TURKISH AIRLINES Globally Yours:


                                                                                                                                                                                                               

UBYTOVÁNÍ

Letecká společnost Turkish Airlines zajišťuje pro své cestující komfort a pohodlí ve všech směrech. Jestliže u vámi zvoleného letu neexistuje návazné spojení při přestupu, můžete využít ubytování ZDARMA.


 

TOURISTANBUL

 Jak si o TOURISTANBUL zažádat?

  1. Je nutné, abyste měli zakoupenou mezinárodní letenku s Turkish Airlines s přestupem v Istanbulu na mezinárodním letišti.
  2. Vaše mezipřistání v Istanbulu musí trvat minimálně 6 hodin (max. 24 hodin) v časovém úseku mezi 9:00 hod. a 18:00 hod.
  3. Nyní stačí jen v letištní hale na mezinárodním letišti navštívit Hotel Desk Turkish Airlines 30 minut (nejpozději) před zahájením tour a na tour se nahlásit.
    Kde Hotel Desk na letišti najdete?

 

Co vás na TOURISTANBUL čeká?

 

TOUR 1 (8:00 - 11:00 hod.)*

 

TOUR 2 (8:30 - 15:00 hod.)*

 

 
 

TOUR 3 (8:30 - 18:00 hod.)*

 

 
 

TOUR 4 (12:00 - 18:00 hod.)*

 
 

 

TOUR 5 (16:00 - 21:30 hod.)*

 

*Uvedené občerstvení a transfer jsou součástí Tour, městem vás provede anglicky hovořící průvodce.