United Airlines opět v Praze!

Přímým letem do New Yorku/a letiště Newark Liberty si můžete opět zaletět od 5. června 2020.
United nabízí bezkonkurenční možnost cesty do Spojených států prostřednictvím navazujících spojů, do dalších více než 280 letovisek napříč Severní a Jižní Amerikou.

New YorkPříjezd do / z New Yorku je s United snadnější než kdy jindy
Mezinárodní letiště New York / Newark Liberty je jedním ze sedmi amerických hubů spojených s více než 280 destinacemi po celé Americe. Společnost United má více letů do více destinací po celém světě než jakákoli jiná letecká společnost z Newarku. Společnost United Airlines nabízí přibližně 73 denních nepřetržitých letů do 68 mezinárodních destinací a 323 denních letů do 94 destinací po celých Spojených státech.

Buďte v centru New Yorku asi za 30 minut
Newark je blíže k Manhattanu než než letiště JFK s rychlejším a snadnějším přístupem. Příjezd do Big Apple je snadnější než kdykoli předtím. Z Newarku je cesta rychlejší a to buď "rideshare" nebo taxíkem na většinu míst Manhattanu ve srovnání s JFK a pouhých 30 minut vlakem přes stanici Penn. A s nejmodernějším terminálem s jedinečnými jídelnami a nákupními zážitky, Newark je přední bránou New Yorku na Manhattan.

Podmínky

 

United Airlines

     

 

United Polaris Lounge

Zákazníci cestující v United Polaris business a první třídě se budou moci před cestou občerstvit a spočinout v United Polaris salonku, který se nachází na letišti v New Yorku/Newarku (EWR). Od nevšedního osvětlení přes unikátní uměleckou tvorbu až po přípravu cocktailu je nový EWR salonek inspirován energií Newarské/New Yorské metropole a vzrušujícími destinacemi, do kterých se odsud létá.