Naše TIPY, kam letět za sportovními zážitky

 

Fanděte s námi sportu

Sníte o tom zahrát si tenis na kurtech ve Wimbledonu, fandit na živo zápasům americké NHL nebo potkat hvězdy slavných anglických fotbalových klubů? Není nic lehčího než se rozhodnout, vybrat s námi letenku a vydat se na cestu.

  • Fotbal - super zápasy můžete navštívit nejen v Evropě (Anglie, Německo, Itálie či Francie), ale i za velkou louží v Brazílii nebo Argentině. Užijte si fotbal na živo!
  • Hokej - snad každého hokejového fanouška někdy napadlo vyjet do Ameriky nebo Kanady na zápas prestižní NHL. Hokejový zážitek si přivezete ale i ze zápasů ruské KHL, německé DEL nebo  ze severských zemí jako je Finsko nebo Švédsko. Stačí si vybrat oblíbený klub a zaleťet si na zápas.
  • Tenis - český tenis zažívá v posledních letech zlaté roky. Zaleťte si na nejlepší zápasy našich tenistek a tenistů a podpořte jejich úspěchy.
  • Lyžování - ať už vás láká ranní manchester, bílý prašan, kilometry běžkařských tras, jste milovníky alpského nebo severského stylu lyžování, trekingu na sněžnicích nebo bruslení ve volné přírodě, máme pro vás tu správnou letenku. Zaleťte si s námi vyzkoušet sníh v Rakousku, Itálii, Japonsku, Americe, Kanadě, Francii, Švýcarsku nebo Bulharsku.
  • Ragby - tato tvrdá hra oslovuje čím dál tím větší publikum z celého světa. Ty nejlepší týmy najdete na Novém Zélandu, v Anglii, Jihoafrické republice, Austrálii nebo Francii. Rugby zažívá obrovský boom, tak neváhejte, kupte si letenku a můžete být u toho.