Asistenční služba TRAVEL ASISTENT Asistenční služba TRAVEL ASISTENT

Zakoupit Travel Asistenta můžete jednoduše v průběhu online rezervace letenek.
Za pouhých 49 Kč/ osoba si předplatíte kompletní servis v případě provozních nepravidelností v letecké dopravě.

Co získáváte

Popis asistenční služby TRAVEL ASISTENT

V případě, že vám vznikne na cestě újma v podobě výše uvedených nepravidelností v letecké dopravě, Click2Claim zajistí vyřízení případné finanční kompenzace. Na webu www.click2claim.eu podáte on-line žádost s vyplněním kódu Travel Asistenta.

K dispozici vám je bezplatná asistenční linka 24/7, kam se můžete obrátit v případě vzniku provozní nepravidelnosti. Infolinka slouží k poskytnutí informací, na co vám vzniká nárok v konkrétní situaci dle Nařízení ES 261/2004. Vlastní péči a náhradní přepravu je Vám povinen poskytnout operující dopravce.

Kód Travel Asistenta obdržíte e-mailem 1 den po vystavení letenky v koordinaci se společností Click2Claim. Na základě tohoto kódu Vám bude z vymožené finanční kompenzace účtována snížená provize (19 % vč. DPH) dle ceníku, který je dostupný na webu www.click2claim.eu.

 

Co získáváte díky Covid Assistance?

 

V JAKÝCH PŘÍPADECH VZNIKÁ NÁROK NA KOMPENZACI?

 Click2Claim - kompenzace za zrušení a zpoždění letu 

Zprostředkujeme vám ZDARMA možnost ověření finančního odškodnění ve výši 250 - 600 EUR

 

Podání žádosti TRAVEL STANDARD Podání žádosti TRAVEL STANDARD

Jak ověřit Váš nárok? Žádost o kompenzaci můžete vyplnit zde:

Dle evropské legislativy* máte v určitých případech nárok na kompenzaci ve výši 250 - 600 EUR, v závislosti na délce letu. Odškodnění je možné žádat až 3 roky zpětně.

V krátkém čase se dozvíte, zda váš nárok je oprávněný. Pokud ano, můžete prostřednictvím našeho profesionálního partnera v daném oboru, kterým je společnost Click2Claim, podat žádost o odškodnění.

Na základě zkušeností, znalostí problematiky a dostupných informací mohou našim klientům vyřídit jejich nárok efektivněji, než by byli v naprosté většině případů schopni sami.

*Při splnění podmínek vyplývajících z Nařízení ES 261/2004, které se vztahuje na odlety a přílety všech dopravců sídlící na území EU. Nařízení se také vztahuje na mimoevropské dopravce, a to v případě, že jejich letadlo odlétá z letiště na území EU.


Příklady z praxe Click2Claim

Paní W. cestovala z Vídně do Bangkoku, její let byl na příletu opožděn o 5 hodin. Paní W. uplatnila nárok a byla jí přiznána kompenzace ve výši 600 EUR.

Pan T. se neúspěšně pokoušel nárokovat kompenzaci za let z Říma do Prahy. Podal žádost o kompenzaci prostřednictvím Click2Claim a poté dopravce kompenzaci vyplatil.