Jak pořídit nejlevnější letenku do Londýna?

No přece přes STUDENT AGENCY. Letenky do Londýna vám porovnáme a doporučíme ty nejlevnější letenky nebo ty nejlepší odletové časy, které vám budou vyhovovat. U nás máte jistotu a garanci těch nejlepších leteckých společností a cen bez skrytých poplatků. Denně s námi lidé cestují a rezervují letenky do Londýna, protože ví, že u STUDENT AGENCY najdou vždy jen tu nejlepší nabídku. Pro náročnější klienty jsme schopni zajistit full servis v podobě vlastního prodejce, který vám sestaví lety na míru nebo vám zarezervuje potřebné služby.

Levné letenky Londýn

Rezervace letenky na Londýna online

Díky moderním technologiím už můžete rezervovat letenky do Londýna plně online. Dříve bylo zapotřebí prodejce a ověření, ale technologie pokročily a díky platbě kartou může celý proces rezervace letenky proběhnout bez další asistence. Vaše letenky vám dorazí během několika minut a vy už se můžete těšit na let. K letenkám do Londýna nabízíme i další služby jako pojištění, pronájem aut a vše, co byste na svých cestách mohli potřebovat. Samozřejmostí k letenkám je i ubytování.

Letenky Praha - Londýn

Nejlevnější letenky Praha - Londýn najdete právě u nás. Můžete si vybrat z časů příletů a odletů nebo oblíbené letecké společnosti, které létají na lince Praha - Londýn.

Letenky Brno - Londýn

Bohužel pro brňáky letecké společnosti z Brna do Londýna přímé lety neposkytují. Pro nákup letenek do Londýna je zapotřebí využít jiná letiště.

 

Letenky Vídeň - Londýn

Nejlevnější letenky Vídeň - Londýn najdete právě u nás. Můžete si vybrat z časů příletů a odletů nebo oblíbené letecké společnosti, které létají na lince Vídeň - Londýn.

 

O Londýně (LON)

Historické město Londýn bylo od základů postaveno Římany. V průběhu let se stal Londýn kulturním, finančním a zábavním centrem. V současnosti je Londýn považován za jedno ze světových hlavních měst kultury. Londýn je město, které si zamilujete. Najdete zde nespočet věcí, které musíte vidět, včetně nádherné architektury, módy a nočního života. Londýn je skutečné kosmopolitní město. Město a jeho populace jsou dobře známé svou odolností, odolávalo ranám, požárům a válkám. Duch obyvatel města zůstal silný, což z něj činí bohaté historické místo a návštěva města je kulturním zážitkem. Město dostalo mnoho jmen, než ho pojmenovali Londýn; anglosaská jména zahrnují Londonium, Ludenwic a Ludenburg. Bylo hodnoceno jako šesté nejdražší město na světě.

Letenky na letiště do Londýna

Hlavním letištěm v Londýně je letiště Heathrow. Vnitrostátní dopravci a další letecké společnosti provozují lety do Londýna z velkých mezinárodních měst. Následující letecké společnosti provozují přímé lety do Londýna: American Airlines, Air France, Air Canada, Etihad Airways, British Midland International Airways, China Southern Airlines, Air China a Jet Airways. V Londýně je šest mezinárodních letišť.

Co dělat v Londýně

Londýn je město bohaté na kulturu, historii a dědictví a má každému co nabídnout. Existuje snadná konektivita do dalších měst v Evropě i ve Velké Británii. Euro tunel je unikát svého druhu a měl by být povinnou součástí vašeho bucket listu. Tady jsou ty nejlepší věci, které můžete v Londýně vidět:

 

Hlavní letiště v Londýně a okolí

V Londýně je šest hlavních letišť: London City, London Heathrow, London Gatwick, London Luton, London Southend a London Stansted. Mezi nimi jsou Heathrow, Gatwick a Stansted, které jsou rušnější, s více než 100 leteckými společnostmi pouze z letiště Heathrow, které provozují lety do Londýna a z města. V Londýně se nachází několik nejrušnějších letišť na světě, a proto k nim má spojení vzduch-železnice prostřednictvím rychlíků Heathrow Express, Stansted Express a Gatwick Express. Zde přistávají všechny mezinárodní lety do Londýna.