Pro vaše větší pohodlí jsme pro vás připravili důležité informace týkající se online odbavení/check-in a příručních zavazadel u nízkonákladových dopravců, jejichž letenky můžete zakoupit na našich webových stránkách.

 

Online odbavení/check-in u nízkonákladových dopravců

Odbavte se online před odletem a ušetřete čas i peníze.

logo-U2 Odbavte se online s leteckou společností easyJet, nejdříve 30 dní před odletem a nejpozději 2 hodiny před pravidelným odletem linky.
logo-DY S nízkonákladovou leteckou společností Norwegian není nutné, můžete se odbavit a to 24 hodin před odletem.
logo-FR Odbavení u nízkonákladové letecké společnosti Ryanair můžete provést nejdříve 4 dny před odletem, nejpozději však 2 hodiny před odletem. Upozorňujeme, že letecká společnosti Ryanair požaduje i pro provedení online odbavení dostavení se cestujících na jejich přepážku na letišti min. 90 min. před odletem.  Upozorňujeme, že u tohoto dopravce je nutné před online odbavením provést verifikaci klienta, více info zde.
logo-HV Odbavte se online s leteckou společností transavia.com, nejdříve 30 hodin před odletem, nejpozději však 4 hodiny před odletem. Online odbavení není možné u všech
logo-VY Online odbavení s leteckou společností vueling můžete provést nejdříve 4 dny před odletem a nejpozději 4 hodiny před odletem
logo-W6 S nízkonákladovou leteckou společností Wizz Air se můžete odbavit online 24 hodin před plánovaným odletem, pokud jste si nezakoupili místo. Více informací ohledně online odbavení naleznete zde.

 

Zavazadla u nízkonákladových dopravců

V ceně letenky nízkonákladových dopravců máte započítáno vždy jedno příruční zavazadlo. Níže najdete povolenou váhu/rozměry vašeho příručního zavazadla.

logo-U2

počet příručních zavazadel na osobu: 1 ks
maximální rozměry zavazadla: 45 x 36 x 20 cm

logo-DY počet příručních zavazadel na osobu: 1 ks
maximální rozměry zavazadla: 30 x 20 x 28 cm
maximální váha: 10 kg
logo-FR počet příručních zavazadel na osobu: 1 ks
maximální rozměry zavazadla: 40 x 20 x 25 cm
maximální váha: 10 kg
logo-HV počet příručních zavazadel na osobu: 1 ks
maximální rozměry zavazadla: 40 x 30 x 20 cm
maximální váha: 10 kg
logo-VY počet příručních zavazadel na osobu: 1 ks
maximální rozměry zavazadla: 40 x 20 x 30 cm
maximální váha: 10 kg
logo-W6

počet příručních zavazadel na osobu: 1 ks
maximální rozměry zavazadla: 40 x 30 x 20 cm
maximální váha zavazadla: 10 kg

 

Odbavené zavazadlo (umístěné v zavazadlovém prostoru) je možné přikoupit přímo u dopravce. Aktuální informace naleznete na webu dopravce.