O společnosti

Letenky.cz patří ke skupině STUDENT AGENCY TRAVEL od roku 2008, kdy se staly silným hráčem na trhu letenek.

STUDENT AGENCY TRAVEL je největší cestovní agenturou v České republice, největším prodejce letenek i jízdenek na trhu a největší agenturou pro prodej jazykových a pracovních pobytů v zahraničí.

Díky úzké spolupráci s leteckými společnostmi našim klientům garantujeme nejvýhodnější ceny letenek na trhu. V současné době je STUDENT AGENCY také synonymem kvalitní autobusové a vlakové dopravy, známé jako RegioJet nebo „žluté linky“. V roce 2010 jsme s novým projektem Dovolena.cz vstoupili na trh se zájezdy s ambicí stát se největším prodejcem dovolených na českém trhu.
Našim cílem je být nejlepší v tom co děláme. U všech svých služeb chceme skloubit vysokou kvalitu a přístupnou cenu. To je naší hlavní filozofií a konkurenční výhodou.

Slovo student v názvu společnosti nevymezuje cílovou skupinu, ale fakt, že celý život se máme co učit a poznávat. Společnost STUDENT AGENCY TRAVEL nabízí poznání prostřednictvím cestování a studia v zahraničí.
STUDENT AGENCY TRAVEL je značkou, které lze věřit. Profesionální a milí zaměstnanci vám poradí a zodpoví všechny otázky před odletem, v průběhu cesty a v případě potřeby i po návratu. Většina zaměstnanců má také osobní zkušenost s produktem, který prodává.

Vracející se spokojení klienti a četná ocenění dokazují, že značka STUDENT AGENCY TRAVEL je silnou značkou na českém trhu.