Platba

Pro online platbu letenek a pojištění můžete využít platbu kartou přes platební bránu České spořitelny, dále platbu prostřednictvím konta PaySec od Československé obchodní banky, platbu prostřednictvím systému PayU či platbu superCASH, kterou provozuje Sazka.

Platební brána České spořitelny

Česká spořitelna poskytuje tzv. Platby kartou na internetu (e-commerce 3D-Secure) na straně internetového obchodníka. Tento postup umožní klientům bezpečné platby kartou s využitím 3D-Secure řešení. K platbám na internetu je možné použít karty Visa Electron, Visa, MasterCard a Diners. Nejdůležitějším bezpečnostním prvkem, který 3D-Secure řešení přináší oproti ostatním systémům je, že údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance, jež zajistí zakódovaný přenos dat a obchodníkovi pouze sdělí výsledek transakce, tedy povoleno či nikoliv. Tímto je odstraněna možnost zneužití vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete a volným přenosem nechráněných dat na veřejné počítačové síti

Platba prostřednictvím konta PaySec

PaySec je nejstarším on-line platebním řešením na poli multiacquierových systémů v České republice. Pro zajištění bezpečnosti komunikace PaySec používá 128 bitové šifrování pomocí technologie SSL. Pro navázání šifrované komunikace je navíc používán certifikát serveru PaySec vydaný certifikační autoritou.

Platba prostřednictvím PayU

Platební systém PayU zajišťuje realizaci transakcí u vybraných platebních metod. Stačí k tomu vlastnit libovolný bankovní účet vedený v ČR a v české měně. Veškerý přenos dat mezi internetovým obchodem nebo e-shopovou platformou a jednotlivými platebními kanály je zabezpečen SSL protokolem (Secure Sockets Layer) a navíc systém PayU zprostředkovává kódování informací při přenosu mezi e-shopem a zákazníky. Platební brána PayU je provozována na základě licence pro poskytování platebních služeb, udělené Českou národní bankou a podléhá tedy stanovené kontrole České národní banky.

Platba prostřednictvím superCASH

Pokud máte při nakupování na internetu obavy ze zneužití vašich citlivých informací, údajů nebo dokonce čísel kreditních či debetních karet, využijte platbu superCASH, která vám nabízí platbu v hotovosti s rychlostí online platby. superCASH nikde neshromažďuje žádné vaše údaje, čísla bankovních účtů nebo karet. Bezpečnost platby prostřednictvím superCASH spočívá v úhradách v hotovosti. Platba samotná je chráněna nejmodernějšími firewally a vždy platnými certifikáty. Platit prostřednictvím superCASH je možné na každém terminálu společnosti SAZKA sázková kancelář, a.s. a také na přepážkách společnosti Česká pošta, s.p. Tato partnerství klientům nabízejí možnost platit na téměř 8 000 místech v České republice.