Vera Janicinova
 
 

Milí zákazníci a příznivci létání,

chci vás osobně pozdravit v těchto nelehkých dnech. Pro nás pro všechny je to nová situace, na kterou nejsme zcela připraveni. Opatření jednotlivých zemí kvůli šíření onemocnění COVID-19jsou rychlá a přísná, ale potřebná.

Věřím, že i v tuto chvíli vy, naši zákazníci, budete mít strpení a že společně tuto nelehkou situaci překonáme. Jsou vás tisíce, kterým šíření koronaviru ve světě znemožnilo vycestovat. Já osobně i celý tým letenky.cz se vám snažíme co nejrychleji zprostředkovat informace a postarat se o váš komfort i bezpečí. Ať už jste se na cestu chystali nebo se vracíte domů.

Děláme maximum a přednostně se věnujeme těm z vás, kteří se mají či měli vypravit na cestu za pár hodin nebo v nejbližších 3 dnech. Je pravděpodobné, že informace ohledně rušení letů se budou v následujících dnech vyvíjet a měnit, proto doporučuji vyčkat s řešením změny nebo storna letenky s datem odletu za týden a více.

Jaké jsou tedy aktuální možnosti? Obecně platí, že:

Abychom mohli včas zajistit storna a přerezervace pro všechny naše klienty, prosíme o dodržení následujícího postupu:

  1. ověřte si aktuálnost vašeho letu na www.checkmytrip.com nebo https://viewtrip.com/ nebo webu dopravce (např. u low cost dopravců),
  2. pokud byl váš let zrušen, napište nám email na letenky@studentagency.cz, do předmětu uveďte kód rezervace a datum odletu,
  3. pokud je váš let stále aktivní, vyčkejte a průběžně ověřujte jeho stav,
  4. pokud dojde později ke zrušení letu, kontaktujte nás dle bodu 2,
  5. pokud let nebude zrušen a bude možné letět, není nutné nás kontaktovat,
  6. pokud let nebude zrušen a nebudete jej chtít využít, kontaktujte nás cca 14 dní před plánovaným odletem ohledně storna nebo náhradního řešení na email letenky@studentagency.cz


Prodeji letenek se věnuji dvacet let a zažila jsem v tomto oboru otřesy, jakými bylo třeba 11. září 2001, nastalá situace je ale bezprecedentní a nikdo z nás k ní nemá žádný návod ani krizový plán. Ještě jednou proto žádám všechny o zachování klidu a trpělivosti při řešení.

 

Věřím, že opatření vlády pomohou ke stabilizaci situace a díky tomu se v brzké budoucnosti opět společně vydáme za zážitky.

 

Věra Janičinová,

Obchodní ředitelka letenky.cz