Dárky a slevy k letence

S námi dostanete vždy o něco navíc! Tak neváhejte a vyberte si svůj dárek k letence.

 
   SLEVA 100 Kč na on-line nákup potravin na sklizeno.cz
Poznejte opravdové jídlo! Napište nám na e-mail darky@studentagency.cz. a my Vám zašleme slevový kód. Platnost slevového kupónu je do 31. 12. 2018.
 questgames SLEVA 300 Kč na únikové hry v QUESTGAMES
Napište nám na e-mail darky@studentagency.cz. a sleva je vaše.
Aktuálně si v questgames.cz můžete zahrát hru Asylum Dr. Sorensona nebo Válečné tajemství plk. Gronicha. Slevu si můžete užít do 31. 12. 2018.
  SLEVA až 50 % do restaurace Rancheros na pražském letišti Václava Havla. Slevu lze uplatnit na nákup menu. Druhé menu ve stejné nebo nižší hodnotě pak získáte zdarma. Pro uplatnění slevy je nutné si vytisknout poukázku, kterou obdržíte na emailu darky@studentagency.cz.
  SLEVA 5% na očkování do zahraničí
Slevu z ceny vakcíny můžete uplatnit v celé síti očkovacích center Avenier.
  SLEVA 10% na jakoukoliv audioklinu zakoupenou na www.audioteka.cz. Slevový kód získáte na darky@studentagency.cz. Sleva platí do 31. 12. 2018.
  10% SLEVA na sušené maso JERKY
Sleva se vztahuje na nákup na webu www.jerky-shop.cz. Stačí nám napsat na darky@studentagency.cz my Vám zašleme slevový kód. Platnost slevového kupónu je do 31. 12. 2018.
  SLEVA 20% na www.albatrosmedia.cz. O slevový kupón si pište na darky@studentagency.cz. Uplatnění slevového kódu je možné do 31. 12. 2018 z běžné ceny nabízeného zboží.

 

Dárky se nevztahují na letenky od nízkonákladových dopravců a na charterové letenky.