Naše TIPY, kam letět za památkami

 

Světové památky na dosah ruky

Zajímá vás historie, kultura, architektura a místa, která na vás dýchnou dávnými časy? Splňte si svůj sen a leťte s námi za památkami do celého světa. Navštivte místa, která ročně navštíví turisté z celého světa a po staletí inspirují umělce v jejich tvorbě.

  • Projděte si Londýn, který vás okouzlí nádhernými parky a množstvím památek. Nezapomeňte navštívit Buckinghamský palác, Westminsterský palác nebo se projít po slavném Tower Bridge. Londýn je nádherné město památek, které musíte navštívit. Více o životě v Londýně najdete zde.
  • Navštivte Paříž, město romantiky, historie, památek a umění. Vyvezte se na hlavní dominantu Paříže Eiffelovu věž a rozhlédněte se po jednom z nejkrásnějších měst, které budete mít rázem jako na dlani.  Nezapomeňte se projít po nábřeží Seiny, navštívit katedrálu Notre Dame a baziliku Sacré Coeur, projít se po slavném bulváru Champs-Elysée s Vítězným obloukem nebo zahradami Versailles. Přečtěte si více o Paříži zde.
  • Barcelona je město, do kterého se zamilujete. Město, kde najdete paláce španělských králů, ale i moderní Gaudího stavby. Navštivte neogotickou katedrálu La SagradaFamilia, historickou část Barcelony BarriGotic nebo vyhlášené tržitě La Boqueria. Nastudujte si před odletem informace o Barceloně zde.
  • Poznejte krásy historického města Řím. Uchvátí vás velkolepé koloseum, Pantheon, Vatikánská muzea, Andělský hrad nebo nádherná římská fontána Fontána di Trevi. Uprostřed Říma najdete  nejmenší nezávislý stát na světě Vatikán. Projděte si římské zajímavosti zde.